Quick Heal Internet Security

Quick Heal Internet Security 19.00

İnternet tehditlerine karşı Quick Heal Internet Security - tam koruma
Kullanıcı puanı
4.1  (205 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
19.00 (Tüm)
Quick Heal Antivirüs taramaları güçlü bir virüs algılama motoru ve sistem içine çıkarılabilir sürücüler, e-posta ekleri ve İnternet siteleri aracılığıyla gizlice deneyebilirsiniz virüs, solucan, trojan ve birçok diğer tehditleri kaldırır.
Casus yazılım sistemi üzerinde kullanıcının kişisel bilgi toplamak ve bu kullanıcı adı, parola, banka hesap bilgileri, kredi kartı bilgileri gibi kritik bilgileri izlemek için kullanıcının bilgisi olmadan yüklü olan kötü amaçlı yazılımdır. PC yüklü olsun önce AntiSpyware özelliği casus yazılım engeller. Aynı zamanda tespit ve casus yazılım temizleme ve otomatik olarak kimlik hırsızlığı aktivitelerini bloke ederek gizliliğinizi korur.
Sistemdeki diğer potansiyel tehditlerden iyice algılamak ve Casus yazılım temiz Yıldırım hızında tarama motoru kayıt defteri, dosya ve klasörler tarama yeni gelişmiş kötü amaçlı yazılım, Hafiye, Roguewares, Çeviriciler, Riskwares var.
Algılar ve derin sistem taraması yaparak proaktif rootkit temizler. Sistem içinde gizli tutulur herhangi bir şüpheli rootkit faaliyetleri için süreçleri tarar, kayıt defteri ve dosya sistemi.
Bilgi güncellenme tarihi: