Quick Heal Internet Security

Quick Heal Internet Security 19.00

Quick Heal Internet Security - حفاظت کامل در برابر تهدیدات اینترنتی است
امتیازدهی کاربر
4.1  (204 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
19.00 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Quick Heal Technologies (P) Ltd.
قدرتمند موتور ویروس یاب از Quick Heal آنتی ویروس اسکن و حذف ویروس ها, کرم ها, تروجان ها و بسیاری از دیگر تهدیدات است که ممکن است سعی کنید به دزدکی حرکت کردن به سیستم خود را از طریق درایوهای قابل جابجایی فایل پیوست در پست الکترونیک و اینترنت محبوبیت.
نرم افزارهای جاسوسی نرم افزارهای مخرب است که نصب شده در سیستم بدون آگاهی کاربر به جمع آوری اطلاعات شخصی کاربر و برای مانیتور کردن اطلاعات حساس مانند نام کاربری و کلمه عبور حساب بانکی و جزئیات کارت اعتباری و غیره. این AntiSpyware از ویژگی های بلوک جاسوسافزارها (spywares) قبل از آنها نصب شده بر روی خود را PC. همچنین محافظت از حریم خصوصی خود را با تشخیص و تمیز کردن جاسوسافزارها (spywares) و مسدود کردن فعالیت های خود را از سرقت هویت به صورت خودکار.
جدید و جوی پیشرفته نرم افزارهای مخرب اسکن موتور اسکن رجیستری فایل ها و پوشه ها با سرعت رعد و برق به طور کامل شناسایی و حذف Spywares Adwares Roguewares, dialer ها, Riskwares و بسیاری از دیگر تهدیدات بالقوه در سیستم شما.
تشخیص و پاک سازی روت کیت ها فعالانه با انجام عمیق اسکن سیستم. اسکن فرآیندهای در حال اجرا رجیستری و فایل سیستم برای هر مشکوک rootkit activity است که پنهان نگه داشته در سیستم.
اطلاعات به روز شده در: