Quick Heal Internet Security

Quick Heal Internet Security 19.00

Quick Heal Internet Security - kompletní ochranu proti Internetovým hrozbám
Hodnocení
4.1  (205 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
19.00 (Zobrazit všechny)
Silný virus detekce motor Quick Heal AntiVirus skenuje a odstraňuje viry, červy, trojské koně a mnoho dalších hrozeb, které mohou pokusit se dostat do vašeho systému prostřednictvím vyměnitelné jednotky, e-mailové přílohy a soubory stažené z Internetu.
Spyware je škodlivý software, který je nainstalován na systému bez vědomí uživatele shromažďovat osobní údaje uživatele a sledovat důležité informace, jako je uživatelské jméno, hesla, detaily bankovních účtů, údaje o kreditní kartě atd. Na AntiSpyware funkce blokuje spyware předtím, než se dostanou nainstalován na vašem PC. To také chrání vaše soukromí tím, že zachytí a čištění spyware, a blokuje jejich činnost krádeže identity automaticky.
Nové pokročilé malware skenovací engine skenuje registru, soubory a složky rychlostí blesku, aby důkladně detekovat a čisté Spywares, Adwares, Roguewares, Dialery, Riskwares a mnoho dalších potenciálních hrozeb ve vašem systému.
Detekuje a čistí rootkity aktivně tím, že dělá hluboký systém skenování. Skenuje běžící procesy, registry a souborový systém pro všechny podezřelé rootkit činnost, která je ukryta v systému.
Informace aktualizovány: